«RwS bank» є учасником «Фонду гарантування вкладів фізичних осіб». Банк отримав Свідоцтво учасника Фонду №230 від 15.07.2015 р. 

Розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами (в тому числі відсотки), згідно рішення адміністративної ради Фонду, складає не більше 200 000 грн. 

Додаткова інформація про кошти, що гарантуються Фондом

 

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січовий Стрільців, 17
Телефон: 0-800-308-108 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)

Адреса електронної пошти: fgvfo@fg.gov.ua

Сайт www.fg.gov.ua 

 

ЗУ "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб"

З усіма тарифами та пакетами обслуговування можна ознайомитись за посиланням...  

Відеоролики ФГВФО

Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Депозитний договір без таємниць  

З 2018 року банки почнуть активізувати автокредитування в сегменті купівлі нових автомобілів "Банки не зможуть в 2018 році наростити портфель кредитування корпоративного сектора, оскільки залишається невирішеним питання як очистити портфелі банків та портфелі позичальників від токсичних активів, які з'явилися в період кризи, а також у зв'язку з анексією Криму та проведенням АТО на Донбасі. У той же час в наступному році буде значно активніше розвиватися роздрібне кредитування, драйверами його зростання стануть споживче кредитування і кредитування малого і середнього бізнесу. Питома вага споживчих кредитів і кредитів мало у і середньому бізнесу в роздрібному кредитному портфелі банків може зрости в 2018 році на чверть від нинішнього рівня", - розказав Голова Правління «RwS bank» Владислав Кравець.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.2 27.4
EUR 32 32.4
RUB 4.1 4.5