Контроль якості 

Шановні клієнти!

У своїй роботі фахівці «RwS bank» намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта та підібрати потрібний продукт за його бажанням та фінансовими можливостями.

Ми впевнені, що лояльність клієнта завойовується тільки якісним сервісом. Всі співробітники «RwS bank» керуються в своїй роботі корпоративними стандартами клієнтського сервісу.

Ваші відгуки про роботу «RwS bank»просимо надсилати на електронну адресу quality@rwsbank.com.ua

Також чекаємо Ваших дзвінків за тел. (050) 436 61 36

Дякуємо!

 

Комплаєнс

«RwS bank» надає особливого значення відповідності своєї діяльності загальновизнаним правилам і стандартам у сфері комплаєнс-контролю.

З цією метою в «RwS bank» впроваджена система комплаєнс-контролю, яка забезпечує контроль за дотриманням банком нормативних актів України, внутрішніх процедур банку, затверджених правил і політик, введених в банку і які відображають ділові моральні та етичні цінності ведення бізнесу. 

Банк не проявляє будь-яких дій, спрямованих на легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансування тероризму, корупційних дій або шахрайство відносно власних операцій, своїх співробітників або контрагентів.

З метою запобігання не етичних дій «RwS bank» розробив та впровадив Кодекс професійної поведінки та етики працівників Банку. Для забезпечення високої якості обслуговування Клієнтів, у «RwS bank» впроваджена система навчання та підвищення кваліфікації свої співробітників.   

Якщо Вам відомі факти неналежної поведінки наших співробітників або факти шахрайства які можуть завдати шкоди інтересам «RwS bank» і його репутації, Ви можете проінформувати нас про це, надіславши відповідне повідомлення за адресою: compliance@rwsbank.com.ua  

Кожне повідомлення буде перевірено в обов'язковому порядку.

 

купівля продаж
USD 27.75 28
EUR 31.4 32
RUB 0.38 0.42