Первинним етапом співробітництва між компанією та Банком є розрахунково-касове обслуговування (РКО), організації якого «RwS bank» приділяє значну увагу. Ми розробили для Вас оптимальний пакет РКО, що в повній мірі відповідає потребам найвимогливіших клієнтів.

Ми прагнемо щоб кожна взаємодія з «RwS bank» приносила Вам та Вашій компанії ефективний результат, мінімізувала витрати та сприяла максимальному доходу підприємства. 

 

«RwS bank» пропонує наступні послуги:
•    Відкриття та обслуговування поточних (інвестиційних, тимчасових, зі спеціальним режимом використання) рахунків в національній та іноземній валютах юридичним особам та фізичним особам-підприємцям;
•    Розрахунково-касове обслуговування;
•    Прийом депозитів на різних умовах та за різними програмами;
•    Операції з купівлі-продажу за дорученням клієнта;
•    Валютні операції;
•    Надання гарантій, порук та інших зобов’язань, які передбачають їх виконання у грошовій формі;
•    Кредитування за різними кредитними програмами (кредити, кредитні лінії, овердрафти).

 

З тарифами на розрахунково-касове обслуговування, Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням...

Зразок типового договору з використанням системи «Клієнт-Банк» за посиланням...

 

Національний банк підвищив облікову ставку до 18% річних Правління Національного банку України прийняло рішення підвищити облікову ставку до 18% річних із 07 вересня 2018 року. Попри впевнене зниження інфляції з початку року, реалізація низки ризиків може в подальшому стати на заваді цій тенденції. Проведення більш жорсткої монетарної політики дозволить нівелювати вплив цих ризиків і повернути інфляцію в межі цільового діапазону в кінці 2019 року та досягти середньострокової цілі 5% у 2020 році.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.9 28.15
EUR 32.5 33
RUB 0.37 0.41