З 2018 року банки почнуть активізувати автокредитування в сегменті купівлі нових автомобілів

"Банки не зможуть в 2018 році наростити портфель кредитування корпоративного сектора, оскільки залишається невирішеним питання як очистити портфелі банків та портфелі позичальників від токсичних активів, які з'явилися в період кризи, а також у зв'язку з анексією Криму та проведенням АТО на Донбасі. У той же час в наступному році буде значно активніше розвиватися роздрібне кредитування, драйверами його зростання стануть споживче кредитування і кредитування малого і середнього бізнесу. Питома вага споживчих кредитів і кредитів мало у і середньому бізнесу в роздрібному кредитному портфелі банків може зрости в 2018 році на чверть від нинішнього рівня", - розказав Голова Правління «RwS bank» Владислав Кравець.

читати

«RwS bank» взяв участь у заході «Перший Торговий Форум»

«RwS bank» взяв участь у заході «Перший Торговий Форум» партнерського Проекту USAID ARDS та Компанії «Bridges».

читати

У «RwS bank» новий Головний бухгалтер

Національний банк України погодив вступ на посаду Головного бухгалтера «RwS bank» Людмили Корнійчук.

читати

«RwS bank» отримав право власності на Сєверодонецький «Льодовий палац спорту»

Як зазначив Голова Правління Владислав Кравець, «RwS bank» не планує змінювати цільове призначення комплексу: «Розуміючи значимість цього об’єкта для міста та його жителів ми запропонували Сєверодонецькій міській раді взяти об’єкт в довгострокове користування. Мінімум на 10 років на максимально прийнятних умовах для міської ради. Отже, ми виступаємо за те, щоб громада й надалі користувалась «Льодовим палацом спорту».

читати

«RwS bank» відкрив нове відділення в Дніпрі

«RwS bank» відкрив нове відділення в місті Дніпро. Відділення "Дніпровська регіональна дирекція" знаходиться за адресою проспект Гагаріна, 115.

читати

«RwS bank» в рейтингу надійності банківських депозитів

Згідно «Рейтингу надійності банківських депозитів», за підсумками першого півріччя 2017 року, «RwS bank» посів 22 місце серед 66 банків-учасників рейтингу.

читати

З 2018 року банки почнуть активізувати автокредитування в сегменті купівлі нових автомобілів "Банки не зможуть в 2018 році наростити портфель кредитування корпоративного сектора, оскільки залишається невирішеним питання як очистити портфелі банків та портфелі позичальників від токсичних активів, які з'явилися в період кризи, а також у зв'язку з анексією Криму та проведенням АТО на Донбасі. У той же час в наступному році буде значно активніше розвиватися роздрібне кредитування, драйверами його зростання стануть споживче кредитування і кредитування малого і середнього бізнесу. Питома вага споживчих кредитів і кредитів мало у і середньому бізнесу в роздрібному кредитному портфелі банків може зрости в 2018 році на чверть від нинішнього рівня", - розказав Голова Правління «RwS bank» Владислав Кравець.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.2 27.4
EUR 32 32.4
RUB 4.1 4.5