• +38 (044) 496 25 43
  • ru uk en

Владислав Кравець: ілюзія очищення банківської системи

Аналізуючи Річний звіт Національного банку України за 2016 рік, який був оприлюднений наприкінці травня, звернув увагу на показники групи банків з українським приватним капіталом. Чому саме українським? А тому, що це установи без так званих материнських банків чи фінансових груп «донорів», які при необхідності можуть дофінансовувати своїх українських дочок.

читати

НБУ для ринку – кредитор чи позичальник?

Банки для себе відкрили інструмент депозитних сертифікатів ще в 2015 році. Відтак, вони почали активно купувати депозитні сертифікати після того, як процентна ставка за ними зросла до 27% (березень 2015 р.). Хоча з 22 квітня 2016 року Національний банк встановлює облікову ставку та проценту ставку за депозитними сертифікатами на одному рівні.

читати

НБУ в серпні може зберегти облікову ставку на рівні 12,5%

Національний банк України в серпні може зберегти облікову ставку на рівні 12,5%, так вважає Голова правління «РВС Банку» Владислав Кравець.

читати

Акція "Літні канікули для бізнесу"

У будь-якій точці світу Ви можете вирішувати питання свого бізнесу!

читати

«RwS bank» готовий допомагати українським фермерам завойовувати ринок Євросоюзу

«RwS bank» в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Аграрним центром «Бріджес» взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Лохина високоросла і інші ягідні в Україні 2017».

читати

Кому вигідні обмеження банків по видачі гарантій на послуги балансування газу?

Із 1 липня 2017 року набрала чинності постанова №615 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), що внесла зміни до Кодексу газотранспортної системи в частині фінансового забезпечення щодо оплати послуг балансування (у формі банківської гарантії).

читати

Читати всі новини
купівля продаж
USD 25.5 25.68
EUR 29.85 30.3
RUB 3.9 4.3