• +38 (044) 496 25 43
  • ru uk en

Владислав Кравець про п'ятирічні кредити рефінансування з плаваючою процентною ставкою від НБУ

Намір Нацбанку ввести п'ятирічні кредити рефінансування з плаваючою процентною ставкою сприятиме економічному зростанню

читати

Що може отримати український позичальник, часто змінюючи банки

Активне зниження банками депозитних ставок почало позначатися на вартості кредитів в Україні. Фінустанови не просто знижуюють відсотки, але вже стали переманювати позичальників один у одного. Як це відбувається і чим може закінчиться в інтерв'ю UBR.ua розповів голова правління RwS bank Владислав Кравець.

читати

«RwS bank» розпочав випуск чіпованих карт «ПРОСТІР»

«RwS bank» оголосив про початок емісії платіжних карт Національної платіжної системи «ПРОСТІР» з чіпом міжнародного стандарту EMV CPA. Співробітниками УКРКАРТ і НБУ в найкоротші терміни, була проведена сертифікація чіпових карт НПС «ПРОСТІР», ініційована Банком. Карти виготовлені на підприємстві «Поллі-Сервіс» з використанням чіпового продукту Liger CPA. Підготовку чіпових даних здійснює УКРКАРТ.

читати

Керівники та власники бізнесу найбільшу увагу приділяють емоційному інтелекту співробітників

Заступник директор департаменту кадрового менеджменту «RwS bank» Олена Андріївна Короленко взяла участь у заході Спілки Українських Підприємців зустрічі «HR КЛУБу СУП» (інноваційній платформі для обміну досвідом HR керівників та фахівців з управління персоналом).

читати

Владислав Кравець: ілюзія очищення банківської системи

Аналізуючи Річний звіт Національного банку України за 2016 рік, який був оприлюднений наприкінці травня, звернув увагу на показники групи банків з українським приватним капіталом. Чому саме українським? А тому, що це установи без так званих материнських банків чи фінансових груп «донорів», які при необхідності можуть дофінансовувати своїх українських дочок.

читати

НБУ для ринку – кредитор чи позичальник?

Банки для себе відкрили інструмент депозитних сертифікатів ще в 2015 році. Відтак, вони почали активно купувати депозитні сертифікати після того, як процентна ставка за ними зросла до 27% (березень 2015 р.). Хоча з 22 квітня 2016 року Національний банк встановлює облікову ставку та проценту ставку за депозитними сертифікатами на одному рівні.

читати

«RwS bank» розпочав випуск чіпованих карт «ПРОСТІР» «RwS bank» оголосив про початок емісії платіжних карт Національної платіжної системи «ПРОСТІР» з чіпом міжнародного стандарту EMV CPA. Співробітниками УКРКАРТ і НБУ в найкоротші терміни, була проведена сертифікація чіпових карт НПС «ПРОСТІР», ініційована Банком. Карти виготовлені на підприємстві «Поллі-Сервіс» з використанням чіпового продукту Liger CPA. Підготовку чіпових даних здійснює УКРКАРТ.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 26.5 26.85
EUR 31.4 31.8
RUB 4.2 4.58