Вступила в силу постанова Національного банку України №53, що дозволяє позичальникам купувати іноземну валюту для погашення заборгованості за кредитними договорами не тільки в тому банку, в якому було отримано кредит, а і в будь-якому українському банку.

 

Отже, відтепер клієнти банків мають можливість вибирати для купівлі валюти банк з найбільш відповідним курсом.

 

«RwS bank» пропонує своїм клієнтам конкурентоздатний курс та оперативне проведення операцій.

 

Також повідомляємо, що постановою НБУ було спрощено порядок повернення інвестицій та доходів від їх здійснення для іноземних інвесторів. Для цього Нацбанк передбачив для нерезидентів можливість купувати та репатріювати валюту у випадку, якщо іноземні інвестиції були здійснені за рахунок капіталізації дивідендів (тобто шляхом спрямування дивідендів, нарахованих компанією-емітентом іноземному інвестору, безпосередньо на збільшення статутного капіталу цієї компанії).

 

Запрошуємо до «RwS bank», якщо ваше підприємство має намір придбати на міжбанківському ринку іноземну валюту для погашення кредиту, раніше отриманого в будь-якому українському банку.

 

 


08 червня 2018

Національний банк підвищив облікову ставку до 18% річних Правління Національного банку України прийняло рішення підвищити облікову ставку до 18% річних із 07 вересня 2018 року. Попри впевнене зниження інфляції з початку року, реалізація низки ризиків може в подальшому стати на заваді цій тенденції. Проведення більш жорсткої монетарної політики дозволить нівелювати вплив цих ризиків і повернути інфляцію в межі цільового діапазону в кінці 2019 року та досягти середньострокової цілі 5% у 2020 році.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.9 28.15
EUR 32.5 33
RUB 0.37 0.41