«RwS bank» інформує своїх клієнтів про збільшення депозитних ставок за програмами «Respect» та «Stability».

 

Відтепер, оформлюючи депозитний договір Ви отримуєте:

 

- до 17,5% в гривні;

- до 5,25% в доларів США;

- до 4,75% в Євро.

 

Крім того, за бажанням клієнта, відсотки можуть перераховуватись на картку. В такому випадку, на залишок по картковому рахунку нараховується додатково 5% річних у гривні та 0,25% річних у валюті.

 

Для Вашої зручності, співробітник банку допоможе оформити довіреність на розпорядження рахунком третьою особою (наприклад, членами Вашої родини, або у разі оформлення депозиту у якості подарунку друзям).

 

Вклади «RwS bank» захищені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

 

Депозитні програми «RwS bank» це - надійний спосіб зберегти кошти і отримати додаткову прибуток.

 

Більш детально про депозитні програми та бонуси від «RwS bank», Ви можете знайти за посиланням http://rwsbank.com.ua/Deposit%20programs


26 лютого 2018

Національний банк підвищив облікову ставку до 18% річних Правління Національного банку України прийняло рішення підвищити облікову ставку до 18% річних із 07 вересня 2018 року. Попри впевнене зниження інфляції з початку року, реалізація низки ризиків може в подальшому стати на заваді цій тенденції. Проведення більш жорсткої монетарної політики дозволить нівелювати вплив цих ризиків і повернути інфляцію в межі цільового діапазону в кінці 2019 року та досягти середньострокової цілі 5% у 2020 році.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.9 28.15
EUR 32.5 33
RUB 0.37 0.41