«RwS bank» відкрив нове відділення в місті Коростень Житомирської області. Відділення знаходиться за адресою вулиця Грушевського, 36.

 

Відділення спеціалізується на наданні повного спектру банківських послуг приватним особам та корпоративним клієнтам: розрахунково-касове обслуговування, валютні операції, видача банківських гарантій, факторингове обслуговування, депозитні програми та зарплатні проекти та ін.

 

Режим роботи відділення: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00. У суботу з 9:00 до 14:00.

 

Нагадаємо, у «RwS bank» в Києві, крім Головного офісу, функціонує п'ять відділень. У регіонах банк представлений двома відділеннями у Львові, і по одному в Дніпрі і Вінниці.

 

Довідка:

«RwS bank» створений в 2015 році.

За результатами незалежного аудиту Компанії «Ernst&Young» («EY») банк отримав аудиторський висновок, в якому відображено умовно-позитивну думку про фінансову звітність установи.

РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) присвоїв «RwS bank» довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaA.

Згідно «Рейтингу надійності банківських депозитів», що проводиться РА «Стандарт-Рейтинг», за підсумками першого півріччя 2017 року, «RwS bank» займає 22 місце серед 66 банків-учасників.

 


26 грудня 2017

Національний банк підвищив облікову ставку до 18% річних Правління Національного банку України прийняло рішення підвищити облікову ставку до 18% річних із 07 вересня 2018 року. Попри впевнене зниження інфляції з початку року, реалізація низки ризиків може в подальшому стати на заваді цій тенденції. Проведення більш жорсткої монетарної політики дозволить нівелювати вплив цих ризиків і повернути інфляцію в межі цільового діапазону в кінці 2019 року та досягти середньострокової цілі 5% у 2020 році.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.9 28.15
EUR 32.5 33
RUB 0.37 0.41