• +38 (044) 496 25 43
  • ru uk en

Національний банк України в серпні може зберегти облікову ставку на рівні 12,5%, так вважає Голова правління «РВС Банку» Владислав Кравець.

 

"НБУ може знизити облікову ставку до кінця року до 10-10,5%, наблизивши її до прогнозного рівня інфляції в 2017 році на рівні 9,1%. Зниженню облікової ставки буде, у тому числі, сприятиме надходження валюти в країну за рахунок експорту сільськогосподарської продукції, що дозволить скоротити сезонні курсові коливання восени. Зняття обмежень для іноземних інвесторів на повернення дивідендів в рамках лібералізації валютного ринку створює сприятливі умови для надходження валюти в країну від іноземних інвесторів.

 

Разом з тим, в серпні НБУ, швидше за все, прийме рішення зберегти облікову ставку на рівні 12,5% для більш точної оцінки темпів інфляції та макроекономічних показників за підсумками семи місяців.

 

Незважаючи на те, що облікова ставка в серпні може зберегтись на нинішньому рівні, депозитні ставки продовжать поступове зниження – з 14-15% річних у гривні, прагнучи до рівня поточної облікової ставки", - розказав Владислав Кравець.

 

НБУ в останній раз знизив облікову ставку з 13% до 12,5% річних в травні 2017 року.


02 серпня 2017

«RwS bank» розпочав випуск чіпованих карт «ПРОСТІР» «RwS bank» оголосив про початок емісії платіжних карт Національної платіжної системи «ПРОСТІР» з чіпом міжнародного стандарту EMV CPA. Співробітниками УКРКАРТ і НБУ в найкоротші терміни, була проведена сертифікація чіпових карт НПС «ПРОСТІР», ініційована Банком. Карти виготовлені на підприємстві «Поллі-Сервіс» з використанням чіпового продукту Liger CPA. Підготовку чіпових даних здійснює УКРКАРТ.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 26.5 26.85
EUR 31.4 31.8
RUB 4.2 4.58