«RwS bank» підписав меморандум про співпрацю із Аграрним Центром «BRIDGES» («БРІДЖЕС»).

 

Співпраця сторін спрямовуватиметься на підтримку малого та середнього бізнесу, координування зусиль поширення кредитування в Україні, підвищення кваліфікації учасників аграрного бізнесу та сприяння у розвитку аграрного сектору економіки України загалом.

 

Наразі в Україні АЦ «BRIDGES» запустив проект, що направлений на налагодження співпраці українських агровиробників з американськими спеціалістами, шляхом проведення серії семінарів та тренінгів кваліфікованими американськими експертами з виробництва сільськогосподарських культур. Продовження проекту мають стати консультаційні поїздки українських виробників та власників фермерських господарств до США, Бразилії, Чілі та інших країн. 


07 червня 2017

З 2018 року банки почнуть активізувати автокредитування в сегменті купівлі нових автомобілів "Банки не зможуть в 2018 році наростити портфель кредитування корпоративного сектора, оскільки залишається невирішеним питання як очистити портфелі банків та портфелі позичальників від токсичних активів, які з'явилися в період кризи, а також у зв'язку з анексією Криму та проведенням АТО на Донбасі. У той же час в наступному році буде значно активніше розвиватися роздрібне кредитування, драйверами його зростання стануть споживче кредитування і кредитування малого і середнього бізнесу. Питома вага споживчих кредитів і кредитів мало у і середньому бізнесу в роздрібному кредитному портфелі банків може зрости в 2018 році на чверть від нинішнього рівня", - розказав Голова Правління «RwS bank» Владислав Кравець.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.3 27.7
EUR 32.1 32.6
RUB 4.2 4.6