• +38 (044) 496 25 43
  • ru uk en

Тенденція зміцнення курсу гривні може продовжитися до середини літа, вважає голова правління РВС Банку Владислав Кравець.

 

"Зміцнення курсу гривні обумовлено сезонним фактором, який пов'язаний із заведенням експортної виручки агрокомпаніями для проведення посівної, низькою активністю імпортерів, а також відносно стабільною економічною ситуацією. Заходи НБУ з перевірки на предмет відповідності зовнішньоекономічних контактів поставили серйозну перешкоду для виведення валюти за кордон. Крім того, ще одним факторів зміцнення курсу гривні є приплив на ринок готівкової валюти, яка перебувала в банківських скриньках з 2013 року. В цілому дані фактори будут сприяти зміцненню курсу гривні до середини літа", - сказав Владислав Кравець.

 

За його оцінкою, при цьому малоймовірно, що гривня буде зміцнюватися і далі, досягнувши граничного значення 26 грн / $. НБУ буде перешкоджати різкому кріпленню гривні, активно викуповуючи надлишок валюти на міжбанку.


Разом з тим, на думку Владислава Кравця, зміцнення курсу гривні може стати стійким трендом за умови стабільного зростання ВВП на 2% в рік в середньостроковому періоді та диверсифікації джерел ресурсів на зовнішньому ринку шляхом залучення інвестицій від іноземних приватних інвесторів, розміщення валютних облігацій і прямого кредитування.

 

"Девальваційні ризики для гривні - суттєві виплати іноземним кредиторам, зниження промислового виробництва і ймовірне загострення політичної ситуації в разі зміни уряду і дострокових виборів, а також затягування з призначенням нового глави НБУ", - сказав Владислав Кравець.


25 травня 2017

«RwS bank» розпочав випуск чіпованих карт «ПРОСТІР» «RwS bank» оголосив про початок емісії платіжних карт Національної платіжної системи «ПРОСТІР» з чіпом міжнародного стандарту EMV CPA. Співробітниками УКРКАРТ і НБУ в найкоротші терміни, була проведена сертифікація чіпових карт НПС «ПРОСТІР», ініційована Банком. Карти виготовлені на підприємстві «Поллі-Сервіс» з використанням чіпового продукту Liger CPA. Підготовку чіпових даних здійснює УКРКАРТ.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 26.15 26.3
EUR 31.15 31.5
RUB 4.2 4.54