«RwS bank» оголосив про початок емісії платіжних карт Національної платіжної системи «ПРОСТІР» з чіпом міжнародного стандарту EMV CPA. Співробітниками УКРКАРТ і НБУ в найкоротші терміни, була проведена сертифікація чіпових карт НПС «ПРОСТІР», ініційована Банком. Карти виготовлені на підприємстві «Поллі-Сервіс» з використанням чіпового продукту Liger CPA. Підготовку чіпових даних здійснює УКРКАРТ.

Випускаючи карти Національної платіжної системи, вироблені в Україні з використанням українських технологій, УКРКАРТ і «RwS bank» вносять свій внесок у розвиток і становлення нашої країни як однієї з високотехнологічних і розвинених країн світу.

Власникам карток системи «ПРОСТІР» зараз доступні майже 31 тис. банківських пристроїв самообслуговування, з яких 14,6 тис. банкоматів, 414 депозитних банкоматів, 15,9 тис. ПТКС та 187,5 тис. POS-терміналів на території всієї країни.

Повний перелік відділень та банкоматів за посиланням…  

 

Довідка:

«RwS bank» спеціалізується на наданні повного спектру банківських послуг корпоративним клієнтам: розрахунково-касове обслуговування, валютні операції, видача банківських гарантій, факторингове обслуговування тощо.

«RwS bank» має довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaA.

Відділення банківської установи знаходяться в Києві, Львові та Вінниці.

За результатами 2016 року «RwS bank» отримав умовно-позитивний аудиторський висновок від Компанії «Ernst & Young».

 

УКРКАРТ більше 20 років розвиває бізнес в сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем і еквайрингу. Пріоритетними напрямками є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР» (колишня назва – НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг по реєстрації даних і адміністрування РРО для УКРІНФОРМ України. На сьогоднішній день компанія володіє такими статусами від НБУ: «Внутрішньодержавна карткова платіжна система», «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний екваєр НСМЕП», «Операційні, інформаційні та інші технологічні функції щодо переказу грошових коштів».


28 серпня 2017

купівля продаж
USD 26 26.2
EUR 30.3 31
RUB 3.7 4.1