«RwS bank» оголосив про початок емісії платіжних карт Національної платіжної системи «ПРОСТІР» з чіпом міжнародного стандарту EMV CPA. Співробітниками УКРКАРТ і НБУ в найкоротші терміни, була проведена сертифікація чіпових карт НПС «ПРОСТІР», ініційована Банком. Карти виготовлені на підприємстві «Поллі-Сервіс» з використанням чіпового продукту Liger CPA. Підготовку чіпових даних здійснює УКРКАРТ.

Випускаючи карти Національної платіжної системи, вироблені в Україні з використанням українських технологій, УКРКАРТ і «RwS bank» вносять свій внесок у розвиток і становлення нашої країни як однієї з високотехнологічних і розвинених країн світу.

Власникам карток системи «ПРОСТІР» зараз доступні майже 31 тис. банківських пристроїв самообслуговування, з яких 14,6 тис. банкоматів, 414 депозитних банкоматів, 15,9 тис. ПТКС та 187,5 тис. POS-терміналів на території всієї країни.

Повний перелік відділень та банкоматів за посиланням…  

 

Довідка:

«RwS bank» спеціалізується на наданні повного спектру банківських послуг корпоративним клієнтам: розрахунково-касове обслуговування, валютні операції, видача банківських гарантій, факторингове обслуговування тощо.

«RwS bank» має довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaA.

Відділення банківської установи знаходяться в Києві, Львові та Вінниці.

За результатами 2016 року «RwS bank» отримав умовно-позитивний аудиторський висновок від Компанії «Ernst & Young».

 

УКРКАРТ більше 20 років розвиває бізнес в сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем і еквайрингу. Пріоритетними напрямками є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР» (колишня назва – НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг по реєстрації даних і адміністрування РРО для УКРІНФОРМ України. На сьогоднішній день компанія володіє такими статусами від НБУ: «Внутрішньодержавна карткова платіжна система», «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний екваєр НСМЕП», «Операційні, інформаційні та інші технологічні функції щодо переказу грошових коштів».


28 серпня 2017

Національний банк підвищив облікову ставку до 18% річних Правління Національного банку України прийняло рішення підвищити облікову ставку до 18% річних із 07 вересня 2018 року. Попри впевнене зниження інфляції з початку року, реалізація низки ризиків може в подальшому стати на заваді цій тенденції. Проведення більш жорсткої монетарної політики дозволить нівелювати вплив цих ризиків і повернути інфляцію в межі цільового діапазону в кінці 2019 року та досягти середньострокової цілі 5% у 2020 році.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.9 28.15
EUR 32.5 33
RUB 0.37 0.41