«RwS bank» взяв участь у заході «Перший Торговий Форум» партнерського Проекту USAID ARDS та Компанії «Bridges».

 

У рамках заходу відбулися В2В перемовини між компаніями-виробниками овочів, фруктів, молока й м’яса та українськими торговими мережами.

 

Представили свою діяльність у розрізі допомоги українським фермерам представники «RwS bank», IFC та Торгово-промислова палата України.

 

Загалом у заході взяли участь понад 50 представників зацікавлених сторін.


30 листопада 2017

З 2018 року банки почнуть активізувати автокредитування в сегменті купівлі нових автомобілів "Банки не зможуть в 2018 році наростити портфель кредитування корпоративного сектора, оскільки залишається невирішеним питання як очистити портфелі банків та портфелі позичальників від токсичних активів, які з'явилися в період кризи, а також у зв'язку з анексією Криму та проведенням АТО на Донбасі. У той же час в наступному році буде значно активніше розвиватися роздрібне кредитування, драйверами його зростання стануть споживче кредитування і кредитування малого і середнього бізнесу. Питома вага споживчих кредитів і кредитів мало у і середньому бізнесу в роздрібному кредитному портфелі банків може зрости в 2018 році на чверть від нинішнього рівня", - розказав Голова Правління «RwS bank» Владислав Кравець.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.2 27.4
EUR 32 32.4
RUB 4.1 4.5