«Експрес овердрафт 9,99» – це гнучкий та зручний інструмент, який підтримує бізнес при затримці платежів від контрагентів чи відсутності або нестачі коштів на поточну діяльність.

 

Переваги:

 

  • Процентна ставка  до 10 календарних днів – 9,99% річних. З 11 до 30 календарних днів включно – 19,99% річних.
  • Надається навіть з оборотами в інших банках.
  • Простота та швидкість отримання кредитних коштів.
  • Відсутнє страхування.
  • Дострокове закінчення – без штрафних санкцій.

 

Загальні умови:

 

Початковий мінімальний ліміт – 50 000 гривень.

 

Загальний строк кредитування не може перевищувати 12 календарних місяців.

 

Термін безперервного користування овердрафтом становить не більше 30 календарних днів.

 

Валюта операції – гривня.

 

 

Більш детальну інформацію про продукт «Експрес овердрафт 9,99» та його отримання можна дізнатись у будь якому із відділень «RwS bank».

 

Обрати відділення можна за посиланням…


08 червня 2017

З 2018 року банки почнуть активізувати автокредитування в сегменті купівлі нових автомобілів "Банки не зможуть в 2018 році наростити портфель кредитування корпоративного сектора, оскільки залишається невирішеним питання як очистити портфелі банків та портфелі позичальників від токсичних активів, які з'явилися в період кризи, а також у зв'язку з анексією Криму та проведенням АТО на Донбасі. У той же час в наступному році буде значно активніше розвиватися роздрібне кредитування, драйверами його зростання стануть споживче кредитування і кредитування малого і середнього бізнесу. Питома вага споживчих кредитів і кредитів мало у і середньому бізнесу в роздрібному кредитному портфелі банків може зрости в 2018 році на чверть від нинішнього рівня", - розказав Голова Правління «RwS bank» Владислав Кравець.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.2 27.4
EUR 32 32.4
RUB 4.1 4.5