"RwS bank" - за  розбудову стратегічних партнерських відносин, які сприятимуть розвиткові бізнесу обох партнерів та ґрунтуватимуться на взаємній повазі, довірі та готовності разом відповідати на виклики сьогодення. 

Ми щиро цінуємо наших партнерів за порядність та професійність, тому дотримуємося принципів інформаційної відкритості та взаємовигідного співробітництва.

 

Пропозиція для потенційних Партнерів.

 

Серед наших ключових партнерів:

S.W.I.F.T.

АТ «УКРКАРТ»

Асоціація «УкрСВІФТ»

Незалежна асоціація банків України

ПС  «Простір»

ПС «Портмоне»            

ТОВ "Незалежна експертна компанія"

ТОВ "Торговий дім "ЛК-Україна"

ТОВ "Хотел проперті"

ПАТ "Київобленерго"

ТОВ "ГК "Русь"

ПАТ "Дніпрополімермаш"

ПАТ "ЗТР"

ТОВ "ШБ "Альтком"

ТОВ "ЕСКА Капітал"

ТОВ "Нова лізинг"

ТОВ "Баварія центр"

BELSHINA

З 2018 року банки почнуть активізувати автокредитування в сегменті купівлі нових автомобілів "Банки не зможуть в 2018 році наростити портфель кредитування корпоративного сектора, оскільки залишається невирішеним питання як очистити портфелі банків та портфелі позичальників від токсичних активів, які з'явилися в період кризи, а також у зв'язку з анексією Криму та проведенням АТО на Донбасі. У той же час в наступному році буде значно активніше розвиватися роздрібне кредитування, драйверами його зростання стануть споживче кредитування і кредитування малого і середнього бізнесу. Питома вага споживчих кредитів і кредитів мало у і середньому бізнесу в роздрібному кредитному портфелі банків може зрости в 2018 році на чверть від нинішнього рівня", - розказав Голова Правління «RwS bank» Владислав Кравець.
Читати всі новини
купівля продаж
USD 27.2 27.4
EUR 32 32.4
RUB 4.1 4.5