Грошові перекази за допомогою системи «MoneyGram»

«RwS bank» надає можливість здійснювати грошові перекази за допомогою системи MoneyGram International

 

 

За допомогою системи переказів MoneyGram Ви можете швидко отримати або відправити грошовий переказ в будь-якій країні світу, де є пункт обслуговування.

 

Отримати переказ можна вже за декілька хвилин після його відправки. Відправнику або отримувачу необхідно надати паспорт або документ, що його замінює. Надісланий переказ в міжнародній платіжній системі MoneyGram доступний до виплати протягом 45 календарних днів з дати відправлення переказу.

 

 

Для відправки грошового переказу потрібно:

 

 • завітати до відділення «RwS bank» або завантажити мобільний додаток «RwS online» через App Store чи Google Play
 • надати паспорт або документ, що його замінює
 • повідомити суму, валюту, країну одержання переказу, ПІБ одержувача
 • підписати заяву на відправлення переказу та внести грошові кошти в касу
 • повідомити одержувачу контрольний номер переказу, який Вам повідомить співробітник і який прописаний на Вашому екземплярі заяви на відправлення переказу
 • після відправлення переказу, тільки відправник може внести зміни в ПІБ одержувача переказу, якщо має при собі заяву на відправлення переказу та документ, що посвідчує особу. Зміни в переказ можна внести якщо переказ не виплачений одержувачу

 

 

Ліміти на відправлення грошових переказів в іноземній валюті за межі України

Ви можете відправляти суми, що в еквіваленті менше 400 000 грн без надання підтверджуючих документів та без відкриття поточного рахунку.

Нерезиденти можуть здійснити перекази виключно на підставі документів, що підтверджують джерела походження коштів.  

  

* Підтвердними документами для фізичних осіб-резидентів є договори (контракти), рахунки-фактури, листи-розрахунки чи листи-повідомлення юридичних осіб-нерезидентів, повноважних органів іноземних країн, листи адвокатів чи нотаріусів іноземних країн, позовні заяви, запрошення (виклики), документи про родинні відносини або їх належним чином засвідчені копії, та інші підтвердні документи, що використовуються в міжнародній практиці. Підтвердні документи (крім документів про родинні відносини або їх належним чином засвідчених копій) повинні містити такі реквізити: повну назву і місцезнаходження отримувача, назву банку та реквізити рахунку, на який здійснюється переказ, назву валюти, суму до сплати, призначення платежу.

 

Для отримання грошового переказу потрібно:

 

 • завітати до відділення «RwS bank» або отримати переказ через мобільний додаток «RwS online»
 • надати операціоністу паспорт або документ, що особу його замінює та повідомити контрольний номер переказу
 • повідомити операціоністу суму і валюту переказу, ПІБ відправника
 • підписати заяву на отримання переказу
 • отримати суму переказу в касі пункту обслуговування MoneyGram

 

 

Ліміт на отримання грошових переказів в іноземній валюті, що надійшли з-за кордону - до 400 000 грн в один операційний (робочий) день без відкриття поточного рахунку.

 

+38 044 590 00 00
Контакт-центр Працює 24/7
+38 0 800 500 590 З питань кредитування для споживачів в т.ч. осіб, приналежних до захищеної категорії +38 067 878 20 54 З питань якості обслуговування