Обслуговування кредитів від нерезидентів

«RwS bank» пропонує Вам скористатися послугами з обслуговування кредитів (позик), отриманих резидентами-позичальниками від нерезидентів (компанії, які створені та здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства інших держав).

 

Необхідні документи від резидента-позичальника

  1. Лист-звернення на ім'я Голови Правління «RwS bank».
  2. Оригінал договору, укладеного з нерезидентом про отримання позики і його копію, завірену підписом керівника і відбитком друку резидента-позичальника. Після звіряння оригінал договору повертається клієнтові.
  3. Повідомлення про договір по відповідній формі мінімум у трьох екземплярах.

 

Тарифи:  

- Перевірка документів і надання письмової згоди на обслуговування кредиту (за один кредитний договір) - 800  гривен;

- Перевірка документів і надання письмової згоди на обслуговування кредиту зі змінами умов кредитного договору (за один кредитний договір) - 200  гривен;

- Обслуговування кредиту від нерезидента (за один кредитний договір, щокварталу до закінчення дії кредитного договору) - 600 гривен.

 

Відповідно до чинного законодавства України кредити, позики в іноземній валюті, у тому числі поворотну фінансову допомогу в іноземній валюті від нерезидентів, можуть одержувати резиденти (юридичні особи, фізичні особи - суб'єкти господарської діяльності, фізичні особи) для використання їх за цільовим призначенням, визначеним договором. Кредити одержуються лише в безготівковій формі.

 

Запрошуємо Вас звертатися до найближчого відділення «RwS bank», якщо Ваше підприємство має намір залучити кредит, позику, поворотну фінансову допомогу в іноземній валюті від іноземного кредитора (банку, інвестора, материнської компанії, приватної особи тощо) або перевести обслуговування такого кредиту з іншого банку.

 

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися в Управління валютного контролю за телефоном (044) 590-00-06. Контактна особа – Травіна Ірина Сергіївна.